• O nás

O nás

Společnost INTER-PRO CZ, s.r.o. je  český výrobce nábytku  zaměřený na zakázkovou výrobu interiérů.
Od svého vzniku v roce 1998 se stala  významným dodavatelem interiérů v České republice.

Historie

 

Společnost INTER-PRO CZ, s.r.o. byla založena v Hodoníně v roce 1998 panem Josefem Zdařilem, který si tak splnil svůj sen, pracovat ve firmě  provoněné dřevem, vyrábějící kvalitní nábytek. Začínal v malé výrobě s několika zaměstnanci. Během několika let pod jeho vedením se firma několikanásobně rozrostla a byly nakoupeny nové technologie.

Dnes je již do řízení a chodu společnosti zapojena celá rodina, která pokračuje v rodinné tradici a na pevných základech buduje dobré jméno firmy.

INTER-PRO CZ, s.r.o. patří mezi středně velké firmy a v regionu zaměstnává kolem 25 zaměstnanců. Díky blízkosti česko-slovenských hranic si může vybírat ty nejlepší odborníky, stolaře a truhláře z obou břehů řeky Moravy.


Filozofie

V INTER-PRO CZ, s.r.o. se snažíme o hledání dokonalosti,

která je pro nás tou nejdůležitější výzvou. Vše podřizujeme snaze vyrábět nejkvalitnější nábytek. Dokonalé řemeslné zpracování a stoprocentní kvalita je to, na čem každý den pracujeme.

Výroba

Naše výroba je zakázková. O všem co vyrobíme, rozhodujete Vy.
Od zvoleného stylu, přes použité materiály až po uplatnění v prostoru.
Veškerý nábytek vyrábíme v našem výrobním areálu s moderním technologickým zařízením. Pečlivě kontrolujeme všechny fáze výroby.

Při výběru použitých materiálů klademe důraz na nejvyšší kvalitu a ekologickou nezávadnost.

Každé zakázce věnujeme individuální péči. Její realizaci zajišťuje jedna výrobní skupina od projektu až po montáž a předání.