• Služby

Služby

_MG_9406

KONZULTACE

Rádi vyslechneme všechny vaše požadavky a náměty. Ve spolupráci s našimi odborníky Vám pomůžeme vyřešit veškeré aspekty budoucího interiéru.

NÁVRH

Pomocí fotorealistických  3D vizualizací (ukázky)  uvidíte, jak bude navrhovaný interiér vypadat do nejmenšího detailu. Připravíme několik variant, abychom Vám usnadnili rozhodování.

VÝBĚR MATERIÁLU

Před zahájením výroby, připravíme vzorky materiálů. Doporučíme, jaké možnosti povrchové úpravy jsou pro váš interiér nejvhodnější.
20130910_105925

VÝROBA

Samotná výroba probíhá v naší výrobní hale. Díky tomu máte možnost, nás kdykoliv navštívit a prohlédnout si, jak váš nový nábytek vzniká.

Komplexní vybavení interiéru

Zajistíme komplexní vybavení interiéru včetně podlahových krytin, bytových textilií, spotřebičů renomovaných značek, osvětlení, kovových i skleněných prvků a jiných bytových doplňků.

STAVEBNÍ ÚPRAVY

V případě, že dispoziční řešení nového interiéru bude vyžadovat stavební úpravy, rádi pomůžeme i s touto fází realizace projektu.
Bez názvu

MONTÁŽ A INSTALACE

Montáž nábytku provede stejná skupina našich pracovníků, která jej vyráběla. Osobní odpovědnost konkrétní výrobní skupiny dává záruku kvality a profesionálního zpracování.