O NÁS

Společnost INTER-PRO CZ, s.r.o. je  český výrobce nábytku  zaměřený na zakázkovou výrobu interiérů.
Od svého vzniku v roce 1998 se stala  významným dodavatelem interiérů v České republice.

 

Historie

Společnost INTER-PRO CZ, s.r.o. byla založena v Hodoníně v roce 1998
panem Josefem Zdařilem, který si tak splnil svůj sen, pracovat ve firmě  provoněné dřevem, vyrábějící kvalitní nábytek. Začínal v malé výrobě s několika zaměstnanci. Během několika let pod jeho vedením se firma několikanásobně rozrostla a byly nakoupeny nové technologie.
Dnes je již do řízení a chodu společnosti zapojena celá rodina, která pokračuje v rodinné tradici a na pevných základech buduje dobré jméno firmy.
INTER-PRO CZ, s.r.o. patří mezi středně velké firmy a v regionu zaměstnává více než 30 zaměstnanců. Díky blízkosti česko-slovenských hranic si může vybírat ty nejlepší odborníky, stolaře a truhláře z obou břehů řeky Moravy.


Filozofie

V INTER-PRO CZ, s.r.o. se snažíme o hledání dokonalosti, která je pro nás tou nejdůležitější výzvou. Vše podřizujeme snaze vyrábět nejkvalitnější nábytek. Dokonalé řemeslné zpracování a stoprocentní kvalita je to, na čem každý den pracujeme.


Výroba

Naše výroba je zakázková. O všem co vyrobíme, rozhodujete Vy.
Od zvoleného stylu, přes použité materiály až po uplatnění v prostoru.
Veškerý nábytek vyrábíme v našem výrobním areálu s moderním technologickým zařízením. Pečlivě kontrolujeme všechny fáze výroby.
Při výběru použitých materiálů klademe důraz na nejvyšší kvalitu a ekologickou nezávadnost.
Každé zakázce věnujeme individuální péči. Její realizaci zajišťuje jedna výrobní skupina od projektu až po montáž a předání.